Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Враца, Център
770 €
1 505.99 лв.

(7.7 €, 15.06 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:15 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 219 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
4-ти от 5

Описание на имота:

Предлага се под наем тристаен апартамент, състоящ се от кухня с всекидневна, хол, две спални и отделни баня и тоалетна. Имотът е модерно ремонтиран и обзаведен, намиращ се в непосредствена близост до центъра на града.
Особености
Обзаведен
Лукс
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0898517700

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЗОРА
0898516006,0898517700
ЗОРА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
agentziazora.imot.bg
Адрес:
област Враца, гр. Враца, ул.'Лукaшов' 13 (Партер)
http://agentziazora.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Враца, Център
Обява: 2d177666573024073

770 €
1 505.99 лв.
История на цената
(7.7 €, 15.06 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Враца, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност